#HandmadeMAMA – co i jak, zasady i formularz

Witaj.

Skoro jesteś tutaj, to znaczy że najprawdopodobniej interesujesz się handmade’em. Ba, nie tylko się nim interesujesz, ale jeszcze jesteś jego twórcą. To wspaniale się złożyło. Wspaniale ponieważ całkiem niedawno wpadłam na pewien pomysł.

Może i wydam Ci się nieskromna pisząc za chwilę kolejne zdanie, jednak to nie tak. Jestem blogerką, która ma całkiem spory potencjał. Potencjał w kilku dziedzinach. Ale dziedzina, która Ciebie może zainteresować to: zasięg. Mam spory zasięg i chciałabym Ci pomóc.

Wiem jak trudno przebić się matce, która chciałaby dokładać swoją cegiełkę do domowego budżetu. To cholernie trudne zadanie. Znaleźć czas wśród natłoku codziennych obowiązków nie jest łatwo. A jak już znajdziemy tę wolną chwilę i podczas niej wyprodukujemy coś fajnego, to jeszcze wypadałoby się jakoś-gdzieś zareklamować. A budżetu na to nie mamy. Bo niby skąd? Z nieba nic nie spada.

I ja właśnie mam pewną propozycję. Ale propozycję bardzo wybredną, ponieważ będzie ona oscylować wg moich subiektywnych zasad.

Jeśli:

  • zajmujesz się handmade’em i posiadasz zdjęcia Twoich tworów
  • masz już swoją stronę www bądź profil na FB
  • masz już opinie o swoich produktach od klientów i możesz mi je pokazać
  • robisz coś nieszablonowego, co ma potencjał mi się spodobać i ma potencjał spodobać się moim Czytelnikom
  • robisz to dobrze i wkładasz do tego całe serce
  • robisz coś co wpasowuje się w moją estetykę a ja będę miała możliwość i wizję, aby pokazać to w moich wnętrzach, plenerach

To ja chętnie w Projekcie Handmade Mama „dam Ci” jeden post na blogu i zrobię sesją zdjęciową Twoich produktów. Zupełnie nieodpłatnie. Takich postów w miesiącu będą 2-4. Niestety, nie ukrywam, że już jest spora kolejka i pierwsze wolne terminy mam dopiero na 2016 rok. Nie ukrywam również, że niektórym osobom odmawiam ze względu np. na to, że nie widzę zastosowania pewnych rzeczy u mnie a mogę promować tylko to, co się u mnie sprawdzi. My się tutaj nie obrażamy, ok? :-)

Napisz.

Magda

Błąd: Brak formularza kontaktowego.