Ranking blogów parentingowych – KWIECIEŃ 2017

napisała 16/05/2014 Varia

Cześć!

Po krótkiej przerwie wracam z aktualnym rankingiem polskich blogów o tematyce rodzicielskiej. W stosunku do poprzedniego zestawienia jest sporo przetasowań, pojawiło się też kilka nowych twarzy w pierwszej dwudziestce. Dodatkowo rośnie ilość bardzo interesujących nowych blogów. Często pomimo chwilowo odległych pozycji na liście blogi te w niczym nie ustępują blogom plasującym się znacznie wyżej. Zachęcam do lektury, bo warto :)

Zaczynamy od top 20 blogów w kolejności wg skumulowanych zasięgów za ostatnie 4 miesiące (styczeń – kwiecień 2017). Standardowo na czerwono zaznaczono blogi o zasięgach niezweryfikowanych przez GA, co oznacza, że prezentowane dane są tylko estymacją i często bywają znacznie zawyżone. Jeśli chodzi o te zaznaczone na zielono, to pokazane dane są dokładne i zweryfikowane przez GA. Wykres w pełnej rozdzielczości do pobrania tutaj.

Na wykresie poniżej pokazano najlepszą dwudziestkę w ostatnim miesiącu. Niebieskie słupki pokazują liczbę fanów na Fanpage’u bloga w dniu pobierania danych do zestawienia. Wykres w pełnej rozdzielczości do pobrania tutaj.

Na koniec jak zwykle tabela pokazująca top 100 blogów uszeregowanych według skumulowanych zasięgów za ostatnie 4 miesiące. Na zielono zaznaczono blogi o zweryfikowanych zasięgach. Dodatkowa kolumna pokazuje aktualną liczbę fanów na Fanpage’u bloga. Tabela w pełnej rozdzielczości do pobrania tutaj.

Poniżej lista blogów, które nie zmieściły się w pierwszej „setce”. Lista w kolejności alfabetycznej.

Agumama.pl, Annaslaweta.com, Blog.nanude.com, Dolnyslaskdlauli.blogspot.com, Dookolanas.pl, Dziewczynazobrazka.pl, Fathersday.pl, Konfabula.pl, Mamatorka.pl, Mamowymioczami.pl, Mamwatpliwosc.pl, Mommydraws.pl, Ohmydad.pl, Olgaiokolice.pl, Przewijak.es, Raczkujacwswiat.pl, Radoshe.pl, Rodzicielnik.pl, Rodzinawpraktyce.pl, Rumpelowo.pl, Tatanamaksa.blogspot.com, Tatastory.pl, Tatawpracy.pl, Tatowe.pl, Tomitobi.pl, Zwyklamatka.pl, Zwyklytata.wordpress.com

Trzymam kciuki za kolejną odsłonę!

To zestawienie powstało na potrzeby własne. Narzędziem pomiaru jest estymator ruchu Similarweb.com i jego wskaźnik „Total visits”. 

Brak komentarzy

    Odpowiedz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.